KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 13989093
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad europa grekisk grekland ikon konsthantverk olja på pannå skulptur sydeuropa sydeuropeisk
-
4238 Ikon
med silverrizza, Ryssland, yttermått inklusive ram..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:29
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad europa grekisk grekland ikon konsthantverk olja på pannå skulptur sydeuropa sydeuropeisk
-
4238 Ikon
med silverrizza, Ryssland, yttermått inklusive ram..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:29